Jesteśmy profesjonalnymi, aktywnymi muzykami z nietuzinkowymi pomysłami. Chcemy podzielić się z Tobą naszą największą pasją – muzyką.
Z potrzeby serca, z myślą o nieprofesjonalistach, stworzyłyśmy MuzAventurę – warsztatowe spotkania muzyczne o różnorodnym charakterze na terenie Warszawy, dla dorosłych (i nie tylko).

Agnieszka Płatkowska-Antas

Pianistka, akompaniatorka. Kocha muzykę kameralną i pracę z młodzieżą w szkole. Uczniowie, z którymi pracuje, zdobywają najważniejsze nagrody na konkursach w Polsce i za granicą. Organizatorka wydarzeń związanych z popularyzowaniem kameralistyki (cykle koncertów w CPK Praga Południe, DK Włochy, WCK Wawer). Aktywna przewodniczka górska z SKPB Warszawa. Założycielka Stowarzyszenia Graj Muzyko. Matka trójki dzieci,które uczy w systemie edukacji domowej.

Małgorzata Szarlik-Woźniak

Skrzypaczka, muzykoterapeutka, pedagog. Gra w zespole DesOrient. Współpracuje z Michałem Lorencem, kompozytorem muzyki filmowej. Nagrywa, koncertuje, łączy muzykę klasyczną z elementami etnicznymi. Nagrała kilkanaście płyt na skrzypcach klasycznych i żłobionych. Pracuje jako pedagog i muzykoterapeuta z dziećmi. Współtworzyła projekt "Smykofonia" w ramach współpracy z fundacją "Muzyka jest dla wszystkich". Prowadzi szkolenia rozwoju poprzez muzykę (Fundacja Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, Fundacja Dr. Clown)